English

Kontakt os

Kontakt os og hør mere om vores arbejde.

ADMINISTRATION
Henrik Hartmann, kreativ direktør
+45 2043 7210
hartmann@contact.dk

Helle Haagen, daglig leder
+45 2631 2050
helle@contact.dk

Anders Thrue Djurslev, kommunikations- og formidlingsansvarlig
+45 2631 2052
anders@contact.dk

INTERNATIONALE PROJEKTER
Naghmeh Mahmoudi Kashani, projektleder
+45 2631 2053
naghmeh@contact.dk

UDDANNELSE
Helena Aviaja Eley, projektleder
+45 2631 2054
helena@contact.dk

UD AF HUSET
Leonora Wulff-Jørgensen, salgskoordinator
+45 2631 2051
leonora@contact.dk
booking@contact.dk

BILLET
billet@contact.dk
+45 2631 2052

ADRESSE

C:NTACT Fonden
Edison
Edisonsvej 10
1856 Frederiksberg C

Hovednummer: +45 8230 6760

CVR-nummer: 29598584

Organisation

C:NTACT er en selvstændig fond, der har til huse på Edison på Frederiksberg. Organisationen er opbygget efter følgende struktur: C:NTACTs […]

Læs mere

Socialøkonomi

På C:NTACT arbejder vi med mennesker, som måske ikke altid opholder sig på livets solskinsside; hjemløse, arbejdsløse, nyankomne flygtninge, sorgramte, […]

Læs mere

Presse

Journalister og andre interesserede i at vide mere om C:NTACT og vores projekter er velkomne til at kontakte formidlings- og […]

Læs mere

Bestyrelse

C:NTACTs bestyrelse består af følgende medlemmer: Bestyrelsesformand Knud Foldschack, advokat i Advokaterne Foldschack & Forchammer Næstformand Helle Øbo, direktør i […]

Læs mere