English

Kontakt os

Kontakt os og hør mere om vores arbejde.

C:NTACT
Edison-scenen
Edisonsvej 10, 1856 Frederiksberg C
+45 2631 2052
info@contact.dk

ADMINISTRATION
Helle Haagen, direktør
+45 2631 2050
helle@contact.dk

SCENEPROJEKTER OG SKOLEFORLØB
Helena Aviaja Eley, projektleder
+45 2631 2054
helena@contact.dk

Jovana Zoric, projektleder
+45 2631 2053
jovana@contact.dk

BESTILLING AF FORESTILLINGER & WORKSHOPS
Leonora Wulff-Jørgensen, projektleder og salgskoordinator
+45 7190 6967
leonora@contact.dk

Mary Tesfay, projektleder og salgskoordinator
+45 2631 2051
mary@contact.dk
booking@contact.dk

VEDLIGEHOLDELSE AF EDISON
Svend Olsen, vicevært
svend@contact.dk

BILLET
billet@contact.dk
+45 2631 2052

C:NTACT Fonden
Edison
Edisonsvej 10
1856 Frederiksberg C

Hovednummer: +45 2631 2052

CVR: 29598584

Mail: info@contact.dk

Organisation

C:NTACT er en selvstændig fond, der har til huse på Edison på Frederiksberg. Organisationen er opbygget efter følgende struktur: C:NTACTs […]

Læs mere

Socialøkonomi

Som en selvstændig fond er C:NTACTs økonomiske fokus socialøkonomisk, da vores primære formål er at fremme sociale formål, der gavner […]

Læs mere

Presse

Journalister og andre interesserede i at vide mere om C:NTACT og vores projekter er velkomne til at kontakte formidlings- og […]

Læs mere

Bestyrelse

C:NTACTs bestyrelse består af følgende medlemmer: Forperson i bestyrelsen Susanne Kirsten Larsen, erhvervsleder Bestyrelsesmedlem Knud Foldschack, advokat i Advokaterne Foldschack/Forchammer/Dahlager […]

Læs mere